LETS
SAĞLIK TESTLERİ
 
 
     
   
 
TR     ENG
BAYİ GİRİŞİ
 
 
 
 
 
Fima  |  Hakkımızda
 
 
Ofis ve kırtasiye sektöründe hizmet vermek üzere 2002 yılında kurulan ve sektöre girdiği günden itibaren fark yaratan başarılı grafiğe sahip firmamız, 2008 yılında LETS markası ile ürünler ürettirerek yükselen ivmesine devam etmektedir. 2012 yılında İstanbul da oyun hamuru üretimine başlayan firmamız çalışmalarının devam edeceğini her zaman hissettirmektedir. Alanında uzman ve kreatif düşünebilen güçlü bir kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, kırtasiye sektöründe edindiği tecrübe, sağduyu ve öngörü ile tüm ürünlerimizde müşterilerimize daha fazla ne sunabiliriz mantığı ile ezber bozan ürün portföyü sunmaktadır.

Fima Kırtasiye olarak, ürettiğimiz her ürün, her fikir, her proje rastlanmayacak benzersiz AR-GE çalışmalarının sonucu ortaya çıkar. Müşterilerimize, tüketicilere özel hissetmelerini sağlayan bu ürün grubunu sunmak ve ürünlerimizde göstermiş olduğumuz titizliği sizlerle buluşturmaktan onur duyarız.

Ürünlerimiz “önce sağlık” ilkemize yaraşır şekilde amacına uygun olarak, sağlığa zararsız maddelerin bir araya getirilmesiyle son şeklini almıştır. Her biri yüksek hammadde birleşenleriyle üretilmiş olup, hiçbir üründe sağlık standartlarının dışına çıkılmamıştır. Firmamız bünyesi okul ürün markası olan LETS ürünlerimizde çocuklarınızın el becerileri, zeka gelişimi ve psikolojik yansıma açısından olumlu ve faydalı olabilecek araştırmalar içermektedir.


Fima ailesi olarak sosyal sorumluluk ilkesi doğrultusunda yoğun emek ve sayısız günlerle özenle hazırlanmış okul ve ofis ürün gruplarımızı gururla sizlere önermekteyiz..


ŞİRKET POLİTİKAMIZ

İçinde bulunduğumuz sektördeki müşterilerimizin ve ilgili tarafların, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, uygulanabilir şartları gözetmek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak iyileştirmektir.

Ayrıca üretim hedeflerinin belirlendiği konularda standartlara uygun ve iş güvenliği kuralları çerçevesinde;

Çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vererek ve motivasyonlarını arttırarak, verimliliği artırmak, ürün ve hizmet kalitesini iyileştirmek.

Tedarikçilerimiz ile birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp kalitemizi ve verimliliğimizi arttırmak.
 
Fima Tanıtım Sunum
 
Fima Tanıtım Filmi
 
 
 
BİZE ULAŞIN
 
 
0212 659 74 41
BAYİLERİMİZ HERYERDE
 
 
 
 
   YUKARI

FİMA PROFESYONEL
• Ana Sayfa
• Hakkımızda
• Markalarımız
• Kalite Belgeleri
• İletişim
Basında Fima
Tanıtım & Reklamlar
Etkinlikler
ADRES
Mahmutbey Mah. Atlas Cad. No:2
Bağcılar - İstanbul - TÜRKİYE

destek@fimaithalat.com
TELEFON: +90 212 659 74 41
FAKS: +90 212 659 74 42
BİZE ULAŞIN
İNSAN KAYNAKLARI
OFICA btt btt
LETS btt btt
ONLINE KATALOG